Vyberte si kategóriu
Menu
LEGO®  Friends 41687 Kouzelné pouťové stánky

LEGO® Friends 41687 Kouzelné pouťové stánky

30,5  EUR
Kód: i69_41687LEG
Dostupnosť:  Skladom
Doručenie dopravcom25.10. - 26.10.
ŠpecifikácieRecenzia (0)

"Preneste zábavu z jarmoku do detskej izby s kúzelnými jarmočnými stánkami (41687). Súprava obsahuje množstvo kreatívnych prvkov vrátane stánku so zmrzlinou, pojazdného vozíka na maľovanie na tvár, pokladnice a turniketu. Deti určite poteší kúzlo, pri ktorom môžu postavičku prinútiť levitovať!

Množstvo zábavných prvkov

Súprava obsahuje mikrobábiku a 2 minibábiky v karnevalových kostýmoch - jedna má pomaľovanú tvár a druhá je oblečená do kúzelníckeho plášťa.Deti sa môžu hrať na pútnikov, predavačov v stánkoch alebo kúzelníkov - otáčaním páky môžu prinútiť Emmu "levitovať". Deti si tento trik zamilujú a budú ho chcieť ukázať ostatným.Súpravu si môžete vziať so sebou aj na návštevu k priateľom! Magickú atmosféru podčiarkujú originálne časti, ktoré v tme svietia! Vezmite deti na vzrušujúci výlet do Heartlake, kde ich čaká nekonečná zábava v spoločnosti pôvabných dievčatiek LEGO Friends."

- Zažite vzrušenie z karnevalu u seba doma so stavebnicou LEGO® Friends Magické jarmočné stánky (41687). Sada obsahuje modely 4 stánkov a samostatný kúzelnícky trik na pobavenie priateľov a členov rodiny.- S 2 minipanvičkami LEGO® Friends a 1 mikropanvičkou si deti užijú veľa tvorivej hry. Zábavnú atmosféru podčiarkujú špeciálne kocky, ktoré v tme svietia!- Súprava ponúka celý rad kreatívnych herných scenárov - deti môžu predávať vstupenky a zmrzlinu alebo maľovať tváre návštevníkov. Tento kúzelnícky trik zaručene očarí všetkých jeho priateľov.- Máte vo svojom okolí kreatívne dieťa staršie ako 6 rokov, ktoré miluje atmosféru trhoviska? Táto sada LEGO® Friends bude ideálnym darčekom k narodeninám alebo Vianociam, s ktorým sa môžu hrať sami alebo s priateľmi.- Kompletný model so všetkými stojanmi meria viac ako 14 cm na výšku, 31 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.Stojan Camilla je 11 cm vysoký, 8 cm široký a 9 cm hlboký.- Pre ešte väčšiu zábavu možno model spárovať s ďalšími sadami z tejto magickej edície LEGO® Friends - Magická horská dráha (41685), Magická akrobacia (41686), Magický karavan (41688) a Magické atrakcie na trhovisku (41689).- Táto čarovná súprava je súčasťou sveta LEGO® Friends plného každodenných hrdinov a vzrušujúcich príbehov inšpirovaných skutočným životom.- Od roku 1958 spĺňajú kocky a sady LEGO® prísne priemyselné normy a sú navzájom konzistentné a kompatibilné.- Hračky LEGO® testujeme takmer všetkými mysliteľnými spôsobmi, takže si môžete byť istí, že každá stavebnica spĺňa najvyššie bezpečnostné normy.

Vek od6
Časti v balení4
Rozmery kusového balenia6 x 26 x 28 cm
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Odporúčané produkty na základe predchádzajúceho prezeranie

Rýchle doručenieOd objednanie 24h
Zákaznícky servisPo-Pia 7:00 - 15: 30
Bezpečná platbaNakupujte bezpečne
Akčné ponukyZľavy až 50%
Overená firmaViac ako 10 rokov na trhu
Spokojní zákazníci300 000+ objednávok
Spracovanie dát
Schovať
Prihlasovací formulár
Zabudnuté hesloNová registrácia